faq

INDOOR lukostreleckú aréna vo Viničnom dáva priestor na organizáciu firemných akcií a teambuildingov aj počas vnútornej sezóny. Už nemuíste čakať na vhodné počasie a outdoor sezónu, teambuilding si môžete užiť kedykoľvek počas roka. Aréna poskytuje priestor na organizáciu rôznych eventov a to celoročne. 

Vnútornú halu je možné využiť celoročne avšak vhodná je hlavne počas zimnej sezóny ak budete plánovať práve v tomto období teambuilding.

Výhodou vnútorného priestoru je i skutočnosť, že ak pre Vás budeme organizovať firemnú akciu v okolí a prekvapí nás nepriaznivé počasie, budeme pripravení na presun do vnútornej haly.

V hale je možné realizovať väščšinu našich fun aktivít. Vybrať si môžete napr. z aktivít: boj s lukom, fun bike, bungeerunning, gladiátorské súboje, sumo zápasy, megaprak, fúkačka, fun fúrik, balance trainer, canonball, suchozemská plť, crazy okuliare, megahlavolam, hlavolamy, logické úlohy, tímové lyže, zábavné trojnohavice, zatĺkanie klincov, ping pong, fun tenis, pozemný hokej...Výber aktivít je skutočne pestrý a radi Vám pomôžeme vybrať tie najlepšie aktivity pre Váš nezabudnuteľný teambuilding. U nás zorganizovaná firemná akcia bude určite príjemným programom, ktorý môžete prežiť s Vašimi kolegami, zamestnancami i obchodnými partnermi.

V hale je ďaľej možné zorganizovať aj naše strelecké aktivity: profesionálna lukostreľba, profesionálna streľba z kuše, streľba z kladkového luku, 3D lukostreľba, streľba z airsoft zbraní.

Max. kapacita haly je 50 ľudí. V hale Vám vieme zabezpečiť posedenie, občerstvenie i prípadné ostatné požiadavky klienta.