Teambuildingové aktivity - Tímové švihadlo

Tímové švihadlo

Vyskúšajte si mega švihadlo s HAVE FUN! Švihadlo poznáte z detstva, takže nebude to pre vás nič nové a náročné, ale zábavné to bude určite! A môže byť aj skvelým spestrením vášho teambuildingu! 

Švihadlo existuje už dlho, takisto ako rôzne varianty teambuildingových súťaží s ním. Nemáme na mysli obyčajné švihadlo aké máte možno aj doma, ale obrovské 5-metrové mega švihadlo, s ktorým sa dajú vymyslieť neskutočne zábavné tímové aktivity. Tie sú cielené nielen na fyzickú zdatnosť, ale aj tvorbu stratégie a tímovú spoluprácu. Vyberte si najlepšieho "skákača" ale aj vhodných adeptov, ktorí mu budú otáčať švihadlo, nájdite si tú správnu taktiku a tímové zosúladenie pretože na každom z vás záleží. Aktivita je bezpečná, vhodná pre všetky vekové skupiny alebo pre každého kto nezabudol skákať a kto si rád zaspomína na detské časy. 

Priebeh aktivity

Aktivita môže prebiehať voľne ako skvelý doplnok každej firemnej akcie a môžete si ho vyskúšať, keď budete mať náladu. My však vrelo odporúčame vyskúšať švihadlové aktivity pod vedením nášho inštruktora. Od rôznych úloh skákania jednotlivcov, dvojíc a skupín, cez strategické úlohy ako sa dostať na druhú stranu švihadla až po komunikačné úlohy vytvorenia útvaru zo švihadla poslepiačky.

Aktivita je vhodná na každý zábavný outdoor teambuilding ale taktiež ju vieme zapasovať do programu indoor teambuildingu. Rozhodne sa pri ňom dobre zabavíte kedykoľvek a kdekoľvek!

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania