Teambuildingové aktivity - Simulácia lovu s lukom

Simulácia lovu s lukom

Simulácia polovačky s lukom - 3D lukostreľba je skutočne výnimočný strelecký zážitok! Môže byť skvelým programom na váš teambuilding, ktorý sa vďaka tejto silnej aktivite stane nezabudnuteľným zážitkom. 

Poľovačka s lukom alebo 3D lukostreľba je výnimočná prestížna aktivita, ktorá je simuláciou lovu s lukom na 3D figuríny zvierat na vopred pripravenom 3D okruhu. Ak hľadáte pre vašich klientov, zamestnancov alebo obchodných partnerov niečo špeciálne, zábavné a zároveň zážitkové práve tento produkt bude pre vás správnou voľbou.  

Prečo je polovačka s lukom taká výnimočná?

Je spojením lukostreľby so zážitkovou poľovačkou
Figuríny zvierat sú v reálnej veľkosti a sú ich vernou neživou kópiou
Prenosný 3D okruh sa nachádza v krásnom prestížnom prostredí golfového areálu v Bernolákove
Sprevádzajú vás skúsení profesionálni inštruktori
Skvelý program na každý teambuilding – loviť môžete ako jednotlivci alebo spoločne ako tím!
Možnosť pripraviť streleckú a zároveň loveckú súťaž – zásahy zvierat sú presne bodované
Ako vyzerá 3D simulácia lovu v realite? 

Prvá časť akcie je venovaná základnému lukostreleckému výcviku, kde si osvojíte správnu techniku streľby a manipuláciu s lukom. Po dôkladnom zaškolení a rozdelení do menších skupín sa môžete v sprievode našich inštruktorov presunúť na pripravený 3D okruh, kde vás čaká simulácia lovu na rôzne 3D terče, ktoré sú rozmiestnené v rôznej vzdialenosti. Tento strelecký program je ideálny pre skupinky okolo 40 ľudí. Samozrejme počeť ľudí môže byť aj menší, prípadne väčší. 

Na 3D okruhu začínate všetci naraz a tak nemusí nikto čakať kým sa dostane so svojm tímom na rad – každá skupina začne na inom stanovišti, kde má každý možnosť zasiahnuť zviera do určenej zóny. Vďaka takémuto priebehu bude mať akcia plynulý spád. Keď prejdete všetky pripravené stanovištia a všetky tímy alebo jednotlivci budú mať dostrieľané vyhodnotíme vám vaše lovecké schopnosti. Ide o bezpečnú streleckú aktivitu a na akciách kde ju organizujme vždy panuje príjemná atmosféra. Veľkosť okruhu, počet 3D zvieratiek vždy záleží od nadstavenia konkrétnej akcie, ktorá bude navrhnutá pre určenú skupinu. Počet zvieratiek môžeme navrhnúť aj podľa toho aká veľka skupinka budete a na aký čas by ste chceli mať program nadstavený. 

Cena aktivity závisí od počtu účastníkov, vyšším počtom účastníkov sa cena na osobu znižuje. Poľovanie s lukom je zábava a relax zároveň. Môže byť nosnou aktivitou vášho dňa, ktorú môžete spojiť s ďalšími doplnkovými aktivitami a poľovníckou večerou.

3D simuláciu lovu vám pripravíme buď v našom outdoor areáli v Bernolákove, v krásnom a tichom prostredí, ktorý je ideálny práve na tento strelecký program alebo kdekoľvek na Slovensku ak zhodnotíme vhodnosť priestoru, s prípadným výberom vám radi poradíme. Ideálne pre tento typ akcie je les, lúka alebo okolie horských hotelov a penziónov. V prípade záujmu je možné aktivitu zorganizovať i ako súčasť programu na indoor teambuilding napr. v našej indoor aréne vo Viničnom pri Pezinku ak si vyberiete lukostreľbu a budete ju chcieť doplniť aj simuláciou lovu, streľbou na 3D zvieratká.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania