Teambuildingové aktivity - Mega prak

Mega prak

Všetci iste poznáme praky z detstva alebo dnešné moderné praky a preto vieme, že vždy z nich môže strieľať len jeden:-) Pri našom mega praku to však neplatí! ten môžete ovládať až traja! A každý jeden kto ho ovláda, je dôležitý, preto je ideálny na posílenie tímovej spolupráce! To bude zábavná firemná akcia!

Vyskúšajte zväčšenú verziu praku, perfektnú aktivitu vhodnú na každý teambuilding. Mega prak alebo tímový prak je skvelá aktivita pre teambuilding, ktorá si vyžaduje spoluprácu troch ľudí k dosiahnutiu maximálneho želaného výsledku – presných zásahov do stredu a perfektnej zábavy. Ak nám bude pri tom pofukovať vietor bude to síce trochu náročnejšie, ale o to zábavnejšie! 

Vyskladate si z vášho tímu ľubovolnú trojicu a pomocou obrovského praku triafajte mäkké loptičky do diery vo veľkom terči. Dvaja držia konce praku a tretí prak naťahuje. Samozrejme každý tím sa snaží trafiť viac loptičiek ako ich súperi. Koho si zvolíte na držanie praku a komu dáte možnosť strieľať necháme už na vašom dohovore, počas zácviku si môžete vyskúšať komu ktorá pozícia bude sedieť najlepšie. Potom sa už môžete pustiť do dosahovania tých najlepších zásahov! Pri tejto aktivite zažijete kopec nefalšovanej zábavy a dobrej nálady! 

Mega prak je bláznivá strelecká aktivita na každý outdoor teambuilding a indoor teambuilding. Firemná akcia sa bez neho jednoducho nezaobíde. Nie je priestorovo náročný, takže môže byť súčasťou programu i pre vaše firemné akcie. 

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania