Teambuildingové aktivity - BOJ-ART

BOJ-ART

Všetci ste už iste sledovali obľúbenú reláciu BOJARD v televízií a nie raz ste sami seba videli v rolách učinkujúcich a rozmýšľali ako by ste sa sami popasovali s veľakrát aj náročnejšími úlohami. Teraz môžete túto atmosféru zažiť aj na vlastnej koži. Predstavte si, firemná akcia, vy s vašimi kolegami, obchodnými partnermi alebo klientmi a vyskúšať dobrodružstvo ako nikdy predtým! Bude to fantastický a nezabudnuteľný zážitok! 

Firemna akcia BOJ-ART je veľmi úspešný súťažný teambuilding, v ktorom sa spájajú rôzne zaujímavé tímové aktivity s intelektuálnym riešením hádanky. Je to ucelený program, ktorý začína utváraním tímového ducha, pokračuje aktivitami s riešením úloh rôznych náročnosti na ktoré máte obmedzený čas. Je už len na každom tíme, kde začne a akú taktiku si zvolí a práve preto je to ideálny teambuilding, ktorý prehlbuje a zlepšuje vzťahové väzby medzi kolegami a posilňuje ich tímovú spoluprácu. Počas teambuildingu po úspešnom absolvovaní jednotlivých aktivít získavate na každom stanovišti indíciu, ktorá vás vedie k vyriešeniu hádanky. Koniec je napínavý a končí zbieraním pokladu. O ten môžu bojovať len tí najlepší! Všetci majú rovnaké šance aby ukázali svoje odhodlanie a chuť dotiahnuť to do úspešného víťazstva.

Firemná akcia BOJ-ART je vlastne umením bojovať v tíme za spoločný výsledok. Môžete zistiť kompetencie ľudí v tímoch, vypozorovať tímových, individuálnych hráčov a prirodzených lídrov vašej spoločnosti. A to všetko v rámci spoločnej zábavy!

Ak hľadáte skvelý tématický program, firemnú akciu, vyberte si BOJ-ART, ktorý patrí medzi TOP program na každý outdoor teambuilding. Tento program na firemné akcie je možné pripraviť i ako indoor teambuilding, takže je realizovateľný počas celého roku. S miestom realizácie vám radi pomôžeme alebo ho pripravíme na mieste kde budete mať teambuilding. Podľa veľkosti skupiny a mieste realizácie vám navrhneme vhodné kombinácie aktivít alebo si aktivity môžete vyskladať i sami. 

Bude to skvelá zábava, plná akcie a tímovej spolupráce.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania