zazitkove
Moto
ciara
Štvorkolky
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Štvorkolky
DRUH: OUTDOOR
POČET OSÔB: min.10
DOBA TRVANIA: 3-8 hod.
DOPLŇUJÚCA INFO: Zažite skvelú jazdu na štvorkolke !
NÁROČNOSŤ:

Vychutnajte si poriadnu jazdu na štvorkolke! Perfektný moto zážitok môže byť súčasťou aj Vášho teambuildingu! 

Ak snívate o tom aké je to previesť sa na štvorkolke u nás sa môže sen stať skutočnosťou! Teraz môže byť i skvelým oživením programu i na Vaše firemné akcie. Rozhodne Vám poriadne stúpne adrenalín hlavne vtedy ak ju vyskúšate v horskom teréne! Jazda na štvorkolkách je obľúbená aktivita a fantastický zážitok je zaručený! Nepochybne zabaví všetky vekové skupiny. Podmienka na riadenie štvorkolky je vodičské oprávnenie. Ak ho nemáte jazda je možná len v sprievode nášho inštruktora, ktorý Vás prevezie. 

Štvorkolky sú ideálnym doplnkom hlavne ak plánujeme alebo plánujete akciu v horských hoteloch a penziónoch, kde je možnosť vyskúšať ju ideálne v lesnom teréne alebo lúke, prípadne kopcoch na ktoré je stavaná. Z riadenia štvorkolky nemusia mať obavy ani ženy, nakoľko manipulácia s ňou je pomerne jednoduchá a ak by im chýbala predsa len odvaha môžu vyskúšať menšiu štvorkolku (vhodná do max. 70 kg). Tá je však vhodná len na rovný terén. K dispozícií máme 2 štvorkolky. 

Priebeh aktivity

V úvode je vždy potrebná dôkladná inštruktáž. Môžete jazdiť po vopred vytýčenej trase na čas, alebo sa voľne voziť. Môžeme Vám dokonca zorganizovať kombinovanú súťaž na štvorkolkách spojenú so streľbou na terč s lukom, zo vzduchovky, s paintball alebo airsoft zbraňou. Máme veľa rôznych variánt. 

Ak bude štvorkolka súčasť Vášho teambuildingu a lokalitu budeme zabezpečovať my, vybavíme Vám všetky potrebné povolenia. Outdoor teambuilding bude vďaka štorkolkám nezabudnuteľným zážitkom!


foto