zazitkove
Fun
ciara
Henna maľovanie
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Henna maľovanie
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: 1-100
DOBA TRVANIA: od 20 minút
DOPLŇUJÚCA INFO: Hľadáte originálny doplnok na firemnú akciu?
NÁROČNOSŤ:

Maľovanie hennou sa stáva čoraz populárnejšou atrakciou v rámci firemných večierkov, vianočných a silvestrovských party alebo teambuildingov. Na vašu firemnú akciu vám vieme zabezpečiť 1 – 3 henna maliarky na 2 – 8 hodín, podľa veľkosti podujatia, počtu hostí a ďalších požiadaviek.

Ponúkame Vám dočasné „tetovanie“ bez chemikálií (bez PPD), ktoré vydrží 1 – 2 týždne. Na maľovanie sa používa prírodná henna, ktorá je úplne bezpečná, je vhodná aj pre tehotné ženy a deti od 3 rokov.

Ako prebieha henovanie

Pred hennovaním sa odporúča umyť pokožku poriadne pod teplou vodou, prípadne spraviť aj peeling, aby ste odstránili odumretú kožu. Henna potom vydrží dlhšie.

Na rozdiel od klasického tetovania pri henne nepoužívame ihlu, ani chemické farby. Kreslíme len na povrch kože, aplikácia je teda úplne bezbolestná. Henna má konzistenciu pasty, ktorú na pokožku aplikujeme pomocou tubičky podobným spôsobom, ako keď zdobíte perníčky.

Keďže všetky vzory maľujeme ručne, treba si na tetovanie vyhradiť dostatok času. Najmenšie motívy namaľujeme za pár minút. Stredné trvajú približne 15 – 30 minút a najväčšie tetovanie, ktoré sme zatiaľ robili, nám zabralo 7 hodín. Išlo o maorský vzor pokrývajúci celé rameno.

Firemná akcia bez aktivít, ktoré nezažijete v bežnom živote, by nebola tou správnou firemnou akciou. 

foto