zazitkove
Fun
ciara
Mr. Postreh
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Mr. Postreh
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: 1-100
DOBA TRVANIA: 1 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Chcete rozvíjať postreh, rýchlosť a pozornosť? Potom je táto hra pre Vás.
NÁROČNOSŤ:

Pri tomto type hry platí možno viac než pri ostatných, že ,, za málo peňazí- veľa muziky". Postrehové hry sú zábavné, jednoduché a rýchle na Vašu firemnú akciu. Precivčia vašu pozornosť, reflexy a sústredenie. 

Ako hra prebieha? 

Nie je ťažké naučiť sa pravidlám tejto hry. Inštruktor a hráč stoja/sedia oproti sebe. Medzi oboma sa nachádza drevená doska, na ktorej si hráč položí obidve ruky. Inštruktor má v ruke šnúrku s kľúčom, ktorý sa snaží z hracej dosky odtiahnuť. Hráč sa snaží byť rýchlejší. Ale pozor! Pozornosť ide ruka v ruke s rýchlosťou.

Byť najrýchlejší je obrovskou výhodou a zaručí vám víťazstvo. Ak hráč chytí kľúčik skôr, než ho inštruktor odtiahne z hracej dosky, vyhráva a dokáže, že má šikovnejší postreh.

V rámci súťaženia túto hru nastavíme na počet úspešných chytení kľuča za určitý čas. Vyskúšajte túto zábavnú atrakciu, nech je vaša firemna akcia naozaj zaujímavá!

Vyberte si túto aktivitu kdekoľvek v mieste realizácie firemnej akcie. Ideálna postrehová hra na každý outdoor aj indoor teambuilding. 

foto