zazitkove
Fun
ciara
TENIS FUN
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
TENIS FUN
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min.8
DOBA TRVANIA: 3 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Obľúbená hra pre všetky vekové kategórie!
NÁROČNOSŤ:

Nemusíte byť žiadny profesionál, aby ste si zahrali tenis! S nami si zahráte tenis zábavnou formou a oživíte Váš teambuilding a rôzne športové firemné akcie. Stačí vziať raketu a postaviť sa súperovi:)

Firemna akcia predo dvermi a vy rozmýšľate, čo vybrať, aby ste sa zabavili? Máte radi dynamické športové aktivity a chceli by ste aby boli súčasťou programu na Vašej firemnej akcii? Potom si môžete vybrať aj fun tenis. Prečo fun? Pretože nepôjde o tenis ako vidíte v televízií. Na hru sa nadstavia jednoduché pravidlá, vytvoria sa rôzne kombinácie hráčov a Vy si zašportujete a ešte sa aj príjemne zabavíte. Nemusíte mať obavy nikto od Vás nebude očakávať profesionálne výkony pretože teambuilding si máte hlavne užiť a poriadne sa na ňom odreagovať.

Aktivitu je možné realizovať v našej vnútornej aréne vo Viničnom kde máme všetko čo k nej potrebujete a firemna akcia sa môže začať. Samozrejme, ak akcia bude prebiehať na inom mieste, ktoré klientovi zabezpečíme alebo si miesto akcie vyberiete sami. Ak tam budú vonkajšie alebo vnútorné tenisové kurty je možné si zahrať aj mimo našu halu ak bude mať práve o túto aktivitu záujem. 

Tenis je možné kombinovať aj s inými aktivitami. S vhodnou kombináciou Vám radi poradíme. Vyberte si ho na Váš športový teambuilding!

Aktivita je vhodná do programu na indoor aj outdoor teambuilding.

 

foto