zazitkove
Fun
ciara
ICE FUN
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
ICE FUN
DRUH: INDOOR
POČET OSÔB: min.10
DOBA TRVANIA: 2-8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Aktivity na ľade - zaži tú pravú zábavu!
NÁROČNOSŤ:

Zabavte sa inak ako doteraz! Čo tak vymeniť klasický terén za ľad? Prečo nie! Život je zmena a to isté platí aj o teambuilding aktivitách v ktorých sa dá neustále posúvať a rozširovať tak možnosti Vášho programu na firemné akcie. Zažite s nami tú správnu ICE zábavu!

Na prvý pohľad sa nám môže javiť ako zimná aktivita pretože sa nám zimné korčule spájajú s detstvom kedy sme chodili na všetky zamrznuté vodné plochy v okolí. Keďže dnes sa už možnosti posunuli o krok vpred, my už na zimu čakať nemusíme! Korčuľovať na ľade sa dá zažiť kedykoľvek počas roka! A práve v lete keď sú vonku pekelné teploty Vás môže práve firemná akcia v ice aréne príjemne schladiť a to dokonca viac ako klimatizácia:)

Krytá aréna kde sa aktivity na ľade môžu odohrávať sa nachádza v Pezinku. Vonjakší areál v rámci ktorého sa ľadová aréna nachádza dáva možnosť aj na využitie ostatných outdoor aktivít z našej bohatej ponuky. Samozrejme s výberom Vám radi poradíme aby ste mali nadstavenú vhodnú kombináciu a aktivity spĺňali Vaše očakávania a zároveň rešpektovali možnosti vonkajšej aj vnútornej plochy.

Aké aktivity môžete robiť priamo na ľade? Napr. môžete zvoliť klasiku v podaní hokejového turnaju medzi jednotlivými oddeleniami alebo náhodne vybranými tímami. Ďalej to môže byť i súťaž v presnosti zásahu na bránku, prejdenie dráhy za najlepší čas. Hry na ľade sa dajú nadstaviť ako súťaž jednotlivcov, ale i ako súťaž tímov, kde sa ukáže tímová spolupráca jednotlivých hráčov. Dokonca aj niektoré z našich aktivít sa dajú urobiť na ľade, o to ťažšie sa s nimi budete musieť popasovať:) 

Nebude chýbať kvalitná výstroj a všetko potrebné aby aktivita prebehla bezpečne. Súčasťou arény je aj reštaurácia kde Vám zabezpečíme aby ste neodchádzali s prázdnymi bruchami pretože iste všetci vieme, že pri bláznovstvách na ľade nám rýchlo vytrávi:) Pripravíme Vám skvelý program pre Vašich zamestnancov, kolegov, obchodných partnerov, rodinky i pre klientov. 

Skúste novú ľadovú výzvu:)Tešíme sa na všetky ľadové dobrodružstvá!

 

foto