zazitkove
Fun
ciara
Archery golf
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Archery golf
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min.10
DOBA TRVANIA: 3-8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Vyskúšajte netradičné spojenie lukostreľby a golfu na Vašej firemnej akcii
NÁROČNOSŤ:

Vyskúšajte lukostreľbu a golf inak ako doteraz!

Ako i názov napovedá archery golf je spojením obľúbenej streleckej aktivity lukostreľby a golfu do jednej zábavnej aktivity, ktorá môže byť súčasťou i Vášho teambuidlingu. 

Táto aktivia nie je nijako fyzicky náročná a perfektne sa hodí na každú firemnú akciu. Zvládne ju po krátkom nácviku pomerne každý či už dospelý alebo staršie deti. Práve preto je vhodná na rôzne typy akcií či už pôjde o teambuilding, firemna akcia s témou, športový deň alebo family day kde sú väčšinou všetky vekové kategórie. 

Aká bude Vaša úloha aby ste podali ten najlepší výsledok a získali body? Vystrelíte šíp na konci ktorého je loptička ktorú sa snažíte dostať do siete a podľa zásahu meriame body podobne ako pri golfe, teda par, birdie a eagle. Hra nie je náročná na priestor takže ju pomerne ľahko kdekoľvek pripravíme a Vy sa môžete pri nej zabaviť s kolegami, zamestnancami ale i s celými rodinami. Šíp je špeciálne upravený tak aby nedoletel ďaleko a to vďaka veľkým prírodným letkám. Súčasťou aktivity je i sieťový terč s bodovanými zásahmi.

Achery golf je možné zrealizovať ako outdoor i indoor aktivitu.  Firemna akcia je skvelým priestorom, aby ste mohli vyskúšať aj tento typ atrakcie. 

foto