zazitkove
Fun
ciara
Masáže
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Masáže
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min.6
DOBA TRVANIA: 3-8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Relax priamo na firemnej akcii
NÁROČNOSŤ:

Zabudnite na chvíľu na prácu, povinnosti a na všetko čo musíte vyriešiť, stihnúť alebo zariadiť v bežné dni. Je čas zregenerovať si Vaše telo, vypnúť od každodenných povinností a dopriať si masáž...

Firemná akcia alebo teambuilding sú často krát spojené aj s rôznymi seminárni alebo konferenciami. Poväčšinou je najprv práca a potom zábava a platí to zvyčajne aj na firemných akciách. Je skvelé ak po náročných dňoch nielen v práci sa človek môže poriadne zrelaxovať a potešiť svoje telo kvalitnou masážou. Všetci, ktorí trávia čas v kancelárií alebo veľa pracovného času trávia za volantom je masáž balzamom na dušu. Samozrejme aj tí, ktorí aj napriek tomu, že nemajú sedavé zamestnanie často krát cítia, že telo je unavené, stuhnuté a i pre nich je masáž skvelou voľbou. Masáž si môžete dopriať nielen v masážnom salóne, ale i ako súčasť programu na teambuilding. Firemná akcia kde svojim zamestnancom alebo klientom doprajete takúto formu benefitu bude mať pozitívny dopad nie len na ich pracovný výkon a celkovú kondíciu, ale určite ocenia toto gesto aj zo strany zamestnávateľa. 

Masáž môže trvať od 20 minút až do 1 hod. Záleží od časového trvania akcie, počtu záujemcov o masáž alebo od individuálnej požiadavky. Všetko čo masér potrebuje je samostatná miestnosť (malá seminárna miestnosť, salónik..) alebo počas letných mesiacov v prípade pekného počasia je možné masérsky kútik pripraviť aj vo vonkajších priestoroch samozrejme na takom mieste, kde bude zabezpečené súkromie každému kto pôjde na masáž.

Ponúkame viacere druhy masáži, napr.: klasická masáž šije a chrbta, celotelová klasická masáž, reflexná masáž chodidiel, celotelová lymfodrenáž..Ak máte záujem o iný typ masáže povedzte nám o nej a my sa budeme snažiť Vašej požiadavke vyhovieť. 

Dopriať si masáž je v dnešnej dobe potreba a nie je to žiadny prepych. Vaše telo sa Vám poďakuje tým, že sa po nej budete cítiť lepšie a budete nabitý novou energiou. Nezáleží na tom aký typ firemnej akcie budete mať, či už pôjde o teambuilding, seminár, konferenciu, family day, športový deň pretože všade tam sa hodí doplniť akciu kvalitnou masážou.