zazitkove
Fun
ciara
Skutočný mini bager
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Skutočný mini bager
DRUH: OUTDOOR
POČET OSÔB: min.10
DOBA TRVANIA: 3-8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Čo tak vyskúšať mini bager na firemnej akcii?
NÁROČNOSŤ:

Vyskúšať bager na firemnej akcii? Áno, znie to možno neuveriteľne, ale aj to je možné:-)ide síce o bager v zmenšenej veľkosti ale aspoň nebudete mať obavy, že to nezvládnete! 

Firemná akcia alebo teambuilding veľakrát preveria aj Vaše zručnosti a šikovnosť a práve to si overíte pri ovládaní toho stroja. Ak Vám to nepôjde nebude to žiadna dráma, veď predsa firemná akcia je vždy o zábave a nových zážitkoch. Kto si myslí, že to je čisto mužská záležitosť nie je to úplná pravda, dosť bravúrne si s tým vedia poradiť aj ženy, za pokus to rozhodne stojí! Možno sami budú prekvapené ako si s tým poradia a ukážu mužom, že sa im môžu i rovnať:-)

Mini bager - bližšie informácie, ktoré by Vás mohli zaujímať

Bager Dingo je pracovný stroj na nakladanie a prevážanie materiálu . Štyri blízko posadené kolesá zaisťujú lepší záber stroja na pevnom povrchu a vyššiu  rýchlosť. Rýchlosť bagra je 0-7,2 km za hodinu vpred a vzad. Na stroji sa stojí na stupienku na ktorom sa stroj ovláda. Ovládanie stroja je zabezpečené 4 páčkami. Stredné páčky riadia chod stroja dopredu, dozadu a odbočovanie doprava a doľava a okolo svojej osi. Krajné páčky slúžia na ovládanie ramena. Pravá na posun ramena hore a dole. Ľavá na vyklápanie lyžice. Jeho váha je 711 kg. 

Čo sa s ním dá robiť počas firemnej akcii? 

Pokiaľ to lokalita, kde Vám budeme organizovať teambuilding umožní môžete ho vyskúšať ako súčasť teambuilding aktivít alebo ako súčasť programu na firemné akcie. Pred jeho obsluhou dostanete potrebné zaučenie k ovládaniu a po celý čas Vašej manipulácie s ním je pod dohľadom kompetentnej osoby. Poskytne Vám cenné rady a budete sa riadiť inštrukciami aby nedošlo k jeho poškodeniu. Bager môžete vyskúšať súťažnou formou kde budete mať za úlohu v čo najlepšom čase niečo vyhrabať a následne zakopať alebo niečo ním previesť. Vyskúšať bager budete môcť aj volným spôsobom, to znamená kto ho bude chcieť po zaškolení vyskúšať nič mu v tom nebude brániť. Ak si miesto na akciu budete zabezpečovať sami tak si s daným areálom alebo hotelom odkomunikujeme možnosť si ho vyskúšať tam. Zvyčajne sa vždy nájde nejaké miesto, kde nám to je umožnené, ale samozrejme musí to byť vopred povolené a dohodnuté. 

Tešíme sa na to ako si užijete nový zážitok a overíte Vaše zručnosti, pretože vieme, že v bežnom živote sa málo kedy podarí niečo takéto vyskúšať:-)

foto