zazitkove
Strelecké
ciara
INDOOR LUKOSTREĽBA
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
INDOOR LUKOSTREĽBA
DRUH: INDOOR
POČET OSÔB: min.10
DOBA TRVANIA: 3-8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Obľúbený kráľovský šport ako súčasť Vašej firemnej akcie
NÁROČNOSŤ:

Lukostreľba je nádherný šport o presnosti, sústredení a relaxe, ktorý je nám srdcu veľmi blízky. Či vidíte luk prvý krát naživo, alebo ste aktívny lukostrelec, pre každého z Vás ponúkame absolútne najlepší zážitok z profesionálnej lukostreľby na Slovensku. Ak si vyberiete na teambuilding alebo firemnú akciu tento kráľovský šport určite nebudete lutovať.

Lukostreľbu Vám radi zorganizujeme v našich vnútorných priestoroch v INDOOR ARÉNE vo Viničnom alebo na mieste Vašej firemnej akcie kdekoľvek na Slovensku. Požiadavky na vnútorný priestor nie sú mimoriadne náročné, stačí i konferenčná miestnosť alebo telocvična. Podľa veľkosti skupiny sa následne určí aký veľký by mal byť priestor. Priestor sa zabezpečuje špeciálnými ochrannými sieťami aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu interiéru.

K dispozícií budete mať kompletnú lukostreleckú výbavu a všetko čo k lukostreľbe potrebujete. Súčasťou je i profesionálny inštruktor, ktorý Vás naučí  základnej technike streľby z luku, po celý čas dohliada na Vašu streľbu a poskytuje rady pre zlepšenie zásahov pri výstrele.

Sme najlepší poskytovateľ profesionálnej lukostreľby na Slovensku, pretože Vaša firemná akcie bude viac ako:

  • Viac ako požičanie lukov – iba prenájom lukov a terčov nestačí, my ľudí učíme správnym technikám streľby
  • Bohaté skúsenosti – každoročne organizujeme nespočetné množstvo lukostreleckých akcií, čo nám umožnilo priviesť naše služby k dokonalosti
  • Kvalitná výbava – všetky používané luky a výbava spĺňajú požiadavky vysokej kvality
  • Profesionálni inštruktori – všetci inštruktori lukostreľby sú profesionálne vyškolení práve na túto aktivitu
  • Špička vo svojom obore – lukostreľba je našou najsilnejšou stránkou, okrem lukostreleckých akcií prevádzkujeme kamenný lukostrelecký obchod a e-shop LUK.sk, lukostreleckú indoor arénu vo Viničnom, outdoor areál v Bernolákove a lukostrelecký klub Elán
  • Záruka bezpečnosti – na prvom mieste je vždy bezpečnosť a potom samozrejme skvelý zážitok. S bezpečnostnými sieťami robíme lukostreľbu plnohodnotne aj vo vnútri po celý rok
  • Právna stránka – na prevádzku športovej lukostreľby a trénerstva na firemných akciách máme potrebné certifikáty a kurzy

Ak očakávate vysokú kvalitu na Vašej firemnej akcii a vyberiete si čokoľvek z našej bohatej ponuky, u nás ste na správnom mieste. Naša eventová agentúra má bohaté skúsenosti s organizáciou a zabezpečením programu na indoor i outdoor teambuilding. Lukostreľba je skvelou aktivitou, ktorá je na firemných akciách a eventoch veľmi obľúbená. Zažijete vďaka nej nielen zábavu, ale i dobrý pocit, že ste si vyskúšali a naučili sa niečo nové. Možno práve lukostreľba sa stane Vašim obľúbeným koníčkom. 

Kto môže strieľať

Strieľať môže každý, kto vie natiahnuť luk, sústrediť sa a riadi sa pokynmi inštruktora. Na firemnej akcii máte k dispozícií vždy niekoľko lukov, aby každý dostal taký, ktorý mu bude ušitý na mieru podľa svojej výšky a sily náťahu a nerobilo mu problém luk natiahnúť. Luky máme pre mužov i ženy, pre pravákov i ľavákov a každému vyberieme ten správny, aby ste mali z lukostreľby ten najlepší zážitok.

Kde sa môže strieľať

Kde sa firemna akcia môže konať? Lukostreľbu Vám zorganizujeme buď v našej lukostreleckej indoor aréne vo Viničnom, ktorá je k dispozícií celoročne alebo počas outdoor sezóny v areáli v Bernolákove kde máme vonkajšiu strelnicu v rámci golfového areálu, v krásnom a tichom prostredí. Samozrejme vieme  Vám ju zorganizovať takmer kdekoľvek vo vnútorných či vonkajších priestoroch, ak zhodnotíme, že priestory sú vyhovujúce. V takom prípade môžeme rozhodnúť o obhliadke priestoru a posúdiť, či je bezpečný a vhodný.

V našej indoor aréne vo Viničnom Vám počas firemnej akcie alebo teambuildingu radi zabezpečíme občerstvenie, pitný režim alebo catering na základe Vašej požiadavky. 

Priebeh aktivity

Inštruktor podá všeobecnú spoločnú inštruktáž a následne pokračuje individuálnym prístupom k jednotlivým strelcom. Po odstrieľaní sady šípov idú všetci inštruktori k terčovniciam, vyberú šípy a môžu vyhodnotiť jednotlivé alebo tímové zásahy.

Po prvotnom spoločnom a následnom individuálnom zaškolení účastníkov Vám môžeme zorganizovať súťaž tímov alebo jednotlivcov. Pri každom inštruktorovi môžu naďalej strieľať dvaja či traja účastníci. V prípade záujmu si môžete vyskúšať rôzne druhy lukov- športové, tradičné, longbow, kladkové. Ak nám to časové rozmedzie umožní naši inštruktori Vás radi naučia i ďalšiu techniku streľby z luku.

Cena aktivity závisí od počtu inštruktorov, výberu lukov, dĺžky trvania akcie a miesta jej konania. Každú cenovú ponuku Vám vypracujeme individuálne a poradíme i s prípadným vhodným doplnením aktivít pre Váš nezabudnuteľný teambuilding. 

foto