zazitkove
Strelecké
ciara
Outdoor streľba z kuše
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Outdoor streľba z kuše
DRUH: OUTDOOR
POČET OSÔB: min.10
DOBA TRVANIA: 2 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Ideálne ak aktivitu spojíte i s lukostreľbou
NÁROČNOSŤ:

Streľba z kuše je ideálny strelecký zážitok a skvelá aktivita na firemnú akciu. Kuša je ľahká, dá sa pomerne rýchlo naučiť z nej strieľať a preto je vhodná aj pre ženy a staršie deti. Inštruktor Vám vždy pomôže natiahnúť tetivu aby obsluha pre Vás bola jednoduchšia. Kto si po zaškolení trúfne môže si tetivu natiahnúť aj sám pod dohľadom inštruktora aby sa zabezpečila maximálna bezpečnosť pri streľbe. Ide o bezpečnú aktivitu, nakoľko je vždy  v prítomnosti skúseného a profesionálneho inštruktora.

Výber kuší je bohatý a Vy si môžete vybrať z rôznych typov :

  • Moderná lovecká kuša – na eventoch a firemných akciách sa z nej strieľa do vzdialenosti až 20 m.
  • Moderná kladková kuša – podobná ako lovecká kuša, avšak vďaka kladkám je veľmi presná a ľahko sa s ňou naučíte presne strieľať.
  • Tradičná historická kuša – drevená replika stredovekej zbrane, ktorá Vás vtiahne naspäť v čase. Strieľa sa na slamený terč do 10 metrov špeciálnymi tradičnými šípmi s pierkami. S použitím špeciálnej siete sa môže strieľať aj vo vnútorných piestoroch.

Streľbu z kuše je možné realizovať aj v našej indoor aréne vo Viničnom alebo kdekoľvek vo vnútorných priestoroch ak zhodnotíme, že sú na túto streleckú aktivitu vhodné.

Priebeh aktivity

Inštruktor na začiatku účastníkom vysvetlí základy techniky streľby z kuše a potom jednotlivcom asistuje pri streľbe. Po vystrieľaní sady šípov môžu účastníci firemnej akcie prejsť s inštruktorom k terčovniciam a spoločne zhodnotiť výstrely. Zásahy kuší sa dajú presne obodovať a v prípade záujmu Vám pripravíme streleckú súťaž jednotlivcov alebo celých tímov.

Cena aktivity závisí od počtu a výberu vybraných kuší, počtu potrebných inštruktorov a dĺžky trvania firemnej akcie.

foto