zazitkove
Fun
ciara
Crazy okuliare
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Crazy okuliare
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min. 10
DOBA TRVANIA: 2-8 hod.
DOPLŇUJÚCA INFO: fun aktivita, ktorá simuluje rôzne úrovne opitosti
NÁROČNOSŤ:

Firemná akcia na ktorej budete vidieť minimálne dvojmo? Po nasadení okuliarov pochopíte prečo:-)

Rozmýšľali ste už niekedy, aké je to cítiť sa opitý aj napriek tomu, že v skutočnosti nie ste? Budete si myslieť, že to predsa nie je možné aby nejaké okuliare dokázali spôsobiť stav akým vnímame svet po použití alkoholu.  V tej chvíli keď si ich nasadníte pochopíte o čom rozprávame. A verte, že vidieť Vás ako Vás to baví je i pre nás skvelým zážitkom. Tieto okuliare skutočne fungujú a to  nemusíte ani toho veľa vypiť:-)

Dokážu toho skutočne veľa. V prvom rade ovplyvniť Vašu pozornosť, spomaliť Vaše reakcie, ani zrak Vám zrazu nebude slúžiť ako ste zvyknutí, vnímanie vzdialenosti bude úplné iné ako v skutočnosti a ani na periférne videnie sa nebudete môcť spolahnúť. Taktiež sa zmení aj Vaše myslenie, po ktorom sa každému zhorší úsudok, ale i rýchlosť rozhodovania. Toto všetko ovplyvní nielen pohyb, ktorý všetkých okolo pobaví, pretože to vyzerá naozaj komicky, ale i vnímanie sveta, ktorý sa vidí prinajmenšom dvojito! Tento efekt je dosiahnutý vďaka špeciálnym šošovkám, ktoré simulujú rôzne úrovne opitosti. 

Pripravíme Vám trasu ktorú budete musieť v tomto "stave" zvládnuť. Hoci sa bude zdať jednoduchá po nasadení crazy okuliarov pochopíte, že s nimi bude realita celkom iná:-) Ak sa Vám bude zdať, že máte dobrú kondičku a tento stav zvládate bravúrne a poradíte si s tým ľavou zadnou,pribalíme Vám k aktivite fun bike a to už bude iný level! 

Túto fun aktivitu môžete mať ako súčasť programu na indoor teambuilding i outdoor teambuilding. 

foto