zazitkove
Fun
ciara
Hlavolamy
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Hlavolamy
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min. 10 / opt. 50 / max. 200
DOBA TRVANIA: 2 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Hlavolamy od výmyslu sveta!
NÁROČNOSŤ:

Perfektné hlavolamy, ktoré Vám síce hlavy nepolámu, ale poriadne preveria Vaše logické schopnosti :-)

Vyskúšajte si nielen svoje IQ ale hlavne trpezlivosť. Tu budete rozhodne potrebovať! K dispozícii budete mať hlavolamy, ktoré musíte rozložiť alebo späť poskladať. Ponúkame bohatý výber hlavolamov rôznych druhov a obtiažností. Neraz Vás obtiažnosť zmýli pretože tie jednoduchšie idú veľa kráť ťažšie vyriešiť ako tie náročnejšie. Prečo to tak je to ostáva stále pre nás záhadou. Ale to je ich čaro:-) Niektoré z nich boli oživené z archívov z čias britského hlavolamového šialenstva. Vy si ich teraz môžete vyskúšať ako svelú aktivitu i na Váš teambuilding! 

Hlavolamy si môžete vyskúšať ako voľnú aktivitu, ako sa vraví keď budete mať chuť a náladu počas firemnej akcie alebo ako súčasť teambuilding programu kde Vám z nich radi pripravíme súťaž tímov alebo jednotlivcov. Stopovať čas Vám budú naši inštruktori a Vám sa musí podariť vyriešiť ich čo najviac v stanovenom časovom limite, takže pôjde aj o boj o čas, aby si aktivita zachovala súťažný nádych. Každý hlavolam má iné bodovanie a záleží od jeho obťiažnosti. 

Firemná akcia nemusí byť len o športových aktivitách, vďaka hlavolamom si medzi fyzicky náročnejšími aktivitami príjemne odýchnete a načerpáte nové sily pri zdolávaní ďalších úloh. 

Hlavolamy sú ľahko prenosné a skrývajú sa v krabičke, ktorá je plná prekvapení :-) Vieme Vám ich priniesť kdekoľvek či už budú súčasťou programu na indoor team building alebo outdoor team building. Rozhodne sa Vám zapáčia! 

 

foto