zazitkove
Fun
ciara
Tímové švihadlo
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Tímové švihadlo
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min. 3
DOBA TRVANIA: 0,2 - 0,5 hod.
DOPLŇUJÚCA INFO: Výborná doplnková tímová aktivita
NÁROČNOSŤ:

Vyskúšajte si mega švihadlo s HAVE FUN! Švihadlo poznáte z detstva takže nebude to pre Vás nič nové a náročné, ale zábavné to bude určite! a môže byť aj skvelým spestrením Vášho teambuildingu! 

Švihadlo existuje už dlho, takisto ako rôzne varianty teambuildingové súťaže s ním. Nemáme na mysli obyčajné švihadlo aké máte možno aj doma, ale obrovské 5-metrové mega švihadlo, s ktorým sa dajú vymyslieť neskutočne zábavné tímové aktivity. Tie sú cielené nielen na fyzickú zdatnosť, ale aj tvorbu stratégie a tímovú spoluprácu. Vyberte si najlepšieho "skákača" ale aj vhodných adeptov, ktorí mu budú otáčať švihadlo, nájdite si tú správnu taktiku a tímové zosúladenie pretože na každom z Vás záleží. Aktivita je bezpečná, vhodná pre všetky vekové skupiny alebo pre každého kto nezabúdol skákať a kto si rád zaspomína na detské časy. 

Priebeh aktivity

Aktivita môže prebiehať voľne ako skvelý doplnok každej firemnej akcie a môžete si ho vyskúšať keď budete mať náladu. My však vrelo odporúčame vyskúšať švihadlové aktivity pod vedením nášho inštruktora. Od rôznych úloh skákania jednotlivcov, dvojíc a skupín, cez strategické úlohy ako sa dostať na druhú stranu švihadla až po komunikačné úlohy vytvorenia útvaru zo švihadla poslepiačky.

Aktivita je vhodná na každý zábavný outdoor teambuilding a taktiež je vhodná aj na indoor teambuilding. Rozhodne sa pri ňom dobre zabavíte kedykoľvek a kdekoľvek!