zazitkove
Strelecké
ciara
Lukostrelecký trap
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Lukostrelecký trap
DRUH: OUTDOOR
POČET OSÔB: min. 8
DOBA TRVANIA: 2-8 hod.
DOPLŇUJÚCA INFO: Zaujímavá forma lukostreľby, pri ktorej sa zabavíte
NÁROČNOSŤ:

Vyskúšali ste niekedy zasiahnuť terč v pohybe? Lukostrelecký trap je skvelá adrenalínová aktivita kde si overíte ako viete zasiahnúť letiace a pohyblivé terče! 

Streľba s lukom na pohyblivé terče! Aj takáto zábavná forma lukostreľby môže byť ideálny výber na Váš firemný športový deň alebo event. O tom presne lukostrelecký trap je. Môžete si vyskúšať streľbu trochu inak. Na začiatok Vás naučíme strieľať na statické terče a po inštruktáži bude nasledovať lukostrelecká súťaž vo forme streľby na terče v pohybe.  Terče sú v rôznej veľkosti aby každý mal šancu ho dokázať zasiahnuť. Samozrejme to si vyžaduje presnú mušku a poriadne sústredenie! Táto aktivita je príjemným spestrením klasickej lukostreľby obzvlášť ak ju chcete oživiť niečím zábavným. 

Naši inštruktori sú veľmi šikovní a bezpečne Vám vyhadzujú terče do vzduchu, Vašou úlohou je samozrejme ich trafiť. Môžeme Vám zorganizovať súťaž jednotlivcov ale i družstiev ak si vyberiete lukostrelecký trap ako jednu z aktivít na Váš teambuilding alebo športový event. Aktivita je vhodná na outdoor teambuilding. 

 


foto