zazitkove
Fun
ciara
Enkaustika
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Enkaustika
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min 10
DOBA TRVANIA: 3 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Nemusíte byť žiadny maliar aby ste nakreslili skutočné umelecké dielo.
NÁROČNOSŤ:

Perfektná kreatívna aktivita na Váš teambuilding? Vyskúšajte enkaustiku a objavte v sebe tvorivého ducha:-)

Táto aktivita je pomerne nová, ale v skutočnosti je to prastará technika kreslenia, ktorá osloví každého bez ohľadu veku. Enkaustika je hrou farieb, fantázie, zo začiatku aj náhody a prináša veľa prekvapení, radosti a úsmevu na tvári.

Nemusíte byť žiadny maliar, ani mať žiadny talent, aby ste vyskúšali túto techniku. Budete prekvapení a zároveň sami zo seba nadšení, aké krásne kresby je možné kresliť pomocou horúceho vosku a žehličky. Nielen dospelý ale i deti si túto aktivitu zamilujú a po prvom obrázku budú chcieť kresliť daľší. Obrázky si so sebou môžete odniesť domov, aby ste mali spomienku.Možno Vás osloví natoľko, že si budete chcieť celú kresliacu sadu zadovážiť i na domácu tvrobu.

Priebeh aktivity

Všetko potrebné Vám vysvetlí a ukáže pani Katka, ktorá Vám bude po celý čas asistovať, radiť techniku kresby, ukáže základné jednoduché ťahy, aby ste si odniesli domov tie najkrajšie obrázky. To čo by maliar nakreslil za niekoľko hodín nakreslíte pomocou tejto techniky za pár sekúnd, možno minút ak sa s tým budete skutočne hrať a necháte sa unášať fantáziou. K dispozícií budete mať 4 žehličky, paletu voskov, špeciálny papier, asistenciu. 

Enkaustika je ideálnym doplnkom na každý indoor teambuilding i outdoor teambuilding, ktorý chcete doplniť aj niečim kreatívnym a zároveň jedoduchým. Objavíte v sebe skrytý talent:-)

foto