zazitkove
Strelecké
ciara
Streľba z praku
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Streľba z praku
DRUH: OUTDOOR
POČET OSÔB: 1-100
DOBA TRVANIA: 2 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Skvelá strelecká aktivita z moderných prakov!
NÁROČNOSŤ:

Pamätáte si na detstvo keď ste strieľali z praku? Síce boli podomácky vyrobené, ale aj tak to bola skvelá zábava! Dnes už máme k dispozícií moderné športové praky, ktoré si môžete vyskúšať aj ako skvelú aktivitu na Váš teambuilding! Firemná akcia kde si z nich vystrelíte môže byť príjemnou nostalgiou :-)

Zaspomínajte si na svoje detské časy a zábavné hry kedy ste nemali žiadne starosti. Odpútajte sa od zaužívaného stereotypu a opäť vyskúšajte streľbu z praku ale pre tentokrát v najmodernejšom prevedení. Určite Vám to pripomenie všetky tie príjemné pocity a spomienky na detstvo. Streľba z praku je zábavná teambuildingová aktivita, ktorá nie je nijako mimoriadne náročná a zvládne ju každý. Strieľať z neho jednoducho nezabudnete a rýchlo sa do toho opäť dostanete. Ak patríte medzi tých, ktorý ho ešte nikdy neskúšali tak Vaša firemná akcia a teambuilding to môžu zmeniť!

Priebeh aktivity

Inštruktor Vám pripraví stanovišťa s terčami (plechovky/papierové terče), ktoré sa budete snažiť čo najlepšie zasiahnuť. Uvidíte, že bude radosť ich  trafiť! Inštruktor Vám vysvetlí základy techniky streľby z praku, stará sa o bezpečnosť a plynulý priebeh aktivity. Následne Vám pripraví zaujímavú súťaž jednotlivcov alebo celých tímov ak pôjde o teambuilding kde budete súťažiť v rámci tímov.

Uvidíte bude to skvelá zábava pri ktorej zabudnete na všetky starosti a povinnosti:-) Ideálna aktivita na každý outdoor teambuilding. 

foto