zazitkove
Fun
ciara
Logické hry
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Logické hry
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min 3
DOBA TRVANIA: 3 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Overte si Vaše logické myslenie!
NÁROČNOSŤ:

Zapojte všetci spoločne hlavy a pustite sa do logických úloh - teambuilding nie je len o pohybových aktivitách! Pôjde síce o oddychovú aktivitu pre Vaše telo, ale hlava bude musieť zamakať!

Po všetkých tých pohybovo náročnejších aktivitách Vám padne vhod trochu si zrelaxovať telo a potrápiť trochu hlavy - logickými úlohami. Pripravili sme pre Vás viacero okruhov, ktoré preveria Vaše logické myslenie. Dozviete sa ako sa Vy i ostatný popasujete s rôznymi zadaniami. Samozrejme čas Vám rýchlo uteká a Vy budete v časovej tiesni, aby ste dostali zo seba len to najlepšie! Tu platí, že pod zdravým stresom človek podáva lepšie výsledky:-) Zábavné je to vtedy ak každý z tímu vidí inak správnu odpoveď a Vy sa musíte dohodnúť ktorú zvolíte pretože len jedna je správna!

Ako to prebieha?

Inštruktor Vám vysvetlí pravidlá a dá Vám na výber niekoľko tématických okruhov (logické úlohy, priestorová predstavivosť, numerické myslenie...) a Vy ju musíte vyriešiť v určenom čase. Na konci vyhodnotí správnosť odpovedí jednotlivcom alebo tímom. 

Vyberte si túto aktivitu kdekoľvek v mieste realizácie firemnej akcie. Ideálna logická hra na každý outdoor aj indoor teambuilding. 

foto