zazitkove
Strelecké
ciara
IPSC Paintball
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
IPSC Paintball
DRUH: OUTDOOR
POČET OSÔB: min.8 / opt. 20 / max.40
DOBA TRVANIA: 3 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Akčná strelecká hra na čas a presnosť!
NÁROČNOSŤ:

Zaži paintball trochu inak! Bude to perfektná akčná hra! Boj o čas a presnosť! Ale hlavne poriadna zábava plná adrenalínu :-)

Napínavá streľba ako v akčnom filme! Ak takéto niečo očakávate vyberte si IPSC Paintball. Combat streľba na pripravené terče znamená rýchly pohyb v teréne a paľbu na presnosť. Ideálna strelecká aktivita na športové eventy pre všetkých nadšencov akčných hier. Ak ste partia, ktorá sa na každom teambuildingu chce poriadne vyblázniť a prísť na iné myšlienky vyberte si túto hru, poriadne si pri nej prečistíte hlavy! 

Priebeh aktivity

Na začiatku po vysvetlení pravidiel hry a bezpečnosti si zastrieľate na prvý terč (fľašu) pod vedením inštruktora. Začiatočníci, ktorý nemajú dostatočné skúsenosti sa poriadne natrénujú aby si osvojili manipuláciu s paintball zbraňou.  Po rozcvičke sa presuniete na zaujímavý okruh s vyznačenou trasou v teréne, ktorý po jednom absolvujete s cieľom čo najpresnejšie a najrýchlejšie zasiahnuť všetky pripravené terče rozmiestnené v teréne. Posledný terč sa triafa prakom.

Inštruktor je zároveň rozhodca, ktorý dohliada na Vašu bezpečnosť a zapisuje dosiahnutý čas a body, ktoré Vám môže po skončení súťaže vyhodnotiť ak túto aktivitu zvolíte ako program na Váš teambuilding. Ideálna hra pre menšie i väčšie skupiny, súťažiť môžete ako jednotlivci ale i ako celé tímy, kde si overíte aký ste tímový hráč.  

IPSC PAINTBALL je adrenalínová strelecká aktivita vhodná na každý outdoor team building alebo športový event! Náš paintball areál v Bernolákove je na túto hru ako stvorený, tu Vám pripravíme zaujímavý strelecký okruh a Vy zažijete poriadnu streleckú akciu!

Cena aktivity závisí od počtu osôb, pričom s vyšším počtom osôb sa cena na osobu znižuje.

foto