zazitkove
Fun
ciara
Tímové lyže
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Tímové lyže
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min 4
DOBA TRVANIA: min 2 hod.
DOPLŇUJÚCA INFO: Známa teambuildingová aktivita pre firemné akcie
NÁROČNOSŤ:

Vyskúšajte lyže trochu inak! Nepotrebujete ani čakať na zimu a napadnutý sneh:-)A k tomu ich budete riadiť všetci spolu! Bláznivá aktivita pri ktorej sa musí skoordinovať celý tím. 

Tímové lyže sú tak povediac klasikou na teambuilding ale aj iné firemné akcie kde hľadáte zábavné a crazy aktivity do ktorých sa môžu zapojiť nie jednotlivci ale celé tímy. A o tom každý správny športový event predsa je. Komu dáte úlohu byť prvý na lyžiach a viesť tím do cieľa? bude to Váš šéf alebo športovo zdatný kolega? Je to výzva komunikácie a tímovej spolupráce, pretože bez nej sa jednoducho nepohnete! Zvyčajne sú tímové lyže  jednou z viacerých tímových aktivít, na ktorých sa zúčastňuje viacero rotujúcich tímov takže sa môžete so súpermi rovno predbiehať. O to viac sa budete snažiť pretože my vieme, že každý chce byť prvý:-)

Vydajte sa prejsť pripravenú trať čo najrýchlejšie ako dokážete. Zbytočne z nej nevybočujte naši inštruktori sú nekompromisní a ak musia neušetria Vás ani trestných bodov :-) Preto sa dostatočne pred štartom pripravte a dohodnite si svoju tímovú taktiku!


foto