zazitkove
Strelecké
ciara
Poľovnícky deň
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Poľovnícky deň
DRUH: OUTDOOR
POČET OSÔB: min. 10 / opt. 40 / max. 80
DOBA TRVANIA: 3-8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Pravá poľovnícka atmosféra - zážitkový program na každý teambuilding
NÁROČNOSŤ:

Prídite sa odreagovať s kolegami, obchodnými partnermi alebo klientmi na firemný teambuilding, kde sa naučíte loviť s lukom a zároveň sa bližšie zoznámite. Zažijete kvalitný zážitkový program. 

Na začiatok sa naučíte strieľať s lukom na športové terče pod vedením profesionálnych inštruktorov, ktorý Vás naučia správnu techniku streľby a všetko potrebné k tomu aby ste si v prípade nevyhnutnosti vedeli uloviť zviera pomocou luku. Po tréningu sa následne v skupinách presuniete na 3D lukostrelecký okruh , kde Vás čakajú stanovišťa s 3D figurínami zvierat, ktoré sú označené zónami, ktoré by ste mali zasiahnuť pre úspešný lov aj v reálnej situácií. Veľkosť okruhu nadstavíme podľa veľkosti skupiny a času, ktorý máte na firemnú akciu vyhradený. Naučíte sa loviť na rôzne vzdialenosti a rôzne veľkosti zvierat. Zážitok je umocnený tým, že zvieratá vyzerajú ako reálne avšak nemusíte mať obavy nakoľko nie sú živé a pôjde len o zábavu a zážitok. Štandardne má okruh od 8 do 15 stanovíšť, ale môže ich byť i viac. Celý program sa dá pripraviť súťažnou formou a na konci poľovačky Vám radi vyhodnotíme najlepšie tímy, ktoré by si pravdepodobne aj v reálnom živote dokázali zviera uloviť. Ak ide o malé skupinky vieme Vám urobiť aj súťaž jednotlivcov a vyhodnotiť najlepších lovcov. 

Do programu Vám môžeme zahrnúť aj streľbu z kuší a zbraní, ktoré sa využívajú na poľovačky. Čerešničkou na torte môže byť poľovnícky catering v podobe guláša, diviny, pečeného prasiatka alebo inej špeciality podľa Vašej požiadavky. Tento poľovnícky program je ideálny na každý outdoor teambuilding. Poľovnícky okruh Vám pripravíme buď v našom 3D areáli v Bernolákove, ktorý je na tento typ firemnej akcie ako stvorený vzhľadom na to, že sa nachádza v tichom lesnom prostredí alebo kdekoľvek na mieste konania Vašej firemnej akcii. Ideálne miesto je v okolí horských hotelov alebo v priestranných areáloch kde bude možné okruh pripraviť. Ak miesto na akciu už máte nájdené, radi Vám poradíme či je vhodné na tento typ programu, prípadne poradíme s vhodným programom na teambuilding. Ak necháte výber v našich rukách s vhodným výberom lokality mimo areálu v Bernolákove Vám radi poradíme. V čase zimných mesiacov je tiež možné tento program zorganizovať vo vonkajších priestoroch alebo v prípade záujmu aj v indoor lukostreleckej aréne vo Viničnom. 

Program môžeme ukončiť okrem výbornej večere napr. ochutnávkou vín, cigár, rumov, whisky..Po takomto ukončení Vás zaleje skvelý pocit skutočne príjemne stráveného dňa. 

foto