zazitkove
Fun
ciara
Rugby fun
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Rugby fun
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min. 10 / opt. 40 / max. 200
DOBA TRVANIA: 2 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Zábavná tímová aktivita, ktorú musíte zažiť!
NÁROČNOSŤ:

Tak toto bude poriadny súboj! Ktorý tím na hru vyzvete? Spojte svoje tímove sily a ukážte sa! Perfektná zábava!

Jednou z našich silných stránok je aj vytváranie nových tímových aktivít, ktoré ste ešte nezažili. A práve takou je skvelá hra Rugby fun, ktorá je inšpirovaná tréningom známej americkej tímovej hry. V nej to síce vyzerá niekedy trochu dramaticky, akoby išlo o život, ale tu pôjde len o skvelú zábavu! 

Pre zorganizovanie tejto zábavnej tímovej aktivity je potrebný terén približne 10 x 3 metre. Hra je ideálna aj na rodinné firemné akcie a team buildingy. K aktivite patrí aj inštruktor, ktorý dbá na bezpečnosť, dodržiavanie pravidiel a zároveň je rozhodcom, ktorý koordinuje celú hru. 

Ako táto skvelá hra vyzerá v realite? 

Účastníci sa rozdelia na dva tímy. Jeden tím vytvorí rad ľudských prekážok s penovými štítmi. Z druhého tímu bežia vždy dvaja ľudia naraz, na hlave majú ochrannú prilbu a snažia sa dostať na druhý koniec za čo najkratší čas. V druhom kole si svoje role vymeníte..komu pôjde lepšie obrana územia a kto bude rýchlejší v prejdení trasy cez ktorú Vás súperný tím nebude chcieť pustiť? Vyskúšajte a uvidíte! Spojte Vaše tímové sily, vymyslite si čo najlepšiu taktiku, vyberte z Vás tých najlepších a pustite sa do toho! 

Rugby fun si môžete zahrať na každom outdoor alebo indoor team buildingu. 

foto