zazitkove
Fun
ciara
Fun bike
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Fun bike
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min 10
DOBA TRVANIA: 2 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Výborná súťažná aktivita
NÁROČNOSŤ:

Každý sa vie bicyklovať, nejde predsa o žiadnu vedu! ale riadiť náš fun bike už nemusí byť až také jednoduché! za to zábava je to poriadna:-)

Fun bike je špeciálny bicykel, ktorý má upravené riadenie tak, že koleso zatáča do opačnej strany, ako by ste chceli. Keď zatočíte doprava, koleso sa otočí doľava a naopak. Toto Vás teda poriadne zmätie! Je to podobný pocit ako keď sa snažíte ísť na bicykli s prekríženými rukami. Vyskúšajte bláznivú jazdu, ktorá pobaví nie len Vás ale i všetkých naokolo. Baviť na Vás sa budú len dovtedy dokým si sami nevyskúšajú prejsť trasu v čo najlepšom čase!

K dispozícii budete mať dva fun bicykle, takže sa môžete zo súperom i predbiehať. Pripravíme Vám súťaž jednotlivcov ale i celých tímov. Vyskúšajte si sami, ako sa dokážete sústrediť a prísť do cieľa čo najrýchlejšie a pritom nevybočiť z určenej trasy. Kto vybočí, neminie ho trestný bod:-)

Inštruktori Vám pripravia bláznivú súťažnú trasu, ktorú pri najlepšom snažení zvládne každý. Aktivita je svelým výberom na každý teambuilding a športový event, kde chcete vyskúšať netradičnú aktivitu. Jazda na fun biku je bezpečná, pred pádom Vás chránia pomocné kolieska. 

Vyskúšajte zaujímavú jazdu na bicykli tak ako ešte nikdy predtým! Aktivita môže byť súčasťou indoor i outdoor teambuildingu. 

foto