zazitkove
Fun
ciara
Cannonball
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Cannonball
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: ideálne 8 -15 ľudí v jednej hre
DOBA TRVANIA: 2 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Zábavná tímová hra
NÁROČNOSŤ:

Ako dlho sa dokážete ubrániť výstrelom z nášho kanónu? Cannonball je skvelá tímová aktivita a patrí medzi najobľúbenejšie aktivity na firemné akcie! Keď ho vyskúšate hneď pochopíte prečo :-)

Každý z nás si rád z niekoho vystrelí a čo to potom musí byť za zábavu vystreliť si do niekoho? samozrejme len v rámci zábavy a poriadneho vybláznenia. Vyskúšajte vystreliť hráčov z druhého tímu a oni to potom vyskúšajú tiež! Alebo si trúfate vystreliť si do šéfa? Kto sa lepšie ubráni a dlhšie vydrží? Ten kto sa vie vynikajúco uhýbať, má pohotové reakcie, dokáže predvídať smer výstrelu, má perfektnú obratnosť a dokáže výborne skákať! Aj tí čo sú menej športovo zdatní nemusia mať obavy, veľa krát sami seba prekvapia ako im to ide:-)

Pri tejto crazy aktivite Vám pochytí skvelá nálada, ktorá sa bude niesť počas celej firemnej akcie. Zábava a smiech sú zaručené! 

Cannonball trochu pripomína známu vybíjanú, kde sa dva tímy navzájom ostreľujú vo vyznačenej aréne. Kto vydrží do posledného výstrelu?

Táto aktivita je obľúbená najmä v zahraničných zábavných parkoch a Vy si ju môžete zahrnúť do teambuilding programu i u nás na Slovensku. Nepochybne sa tiež stane výnimočným zážitkom na ktorý nezabudnete. Canonball je skvelá tímová aktivita, ktorá sa hodí na športové eventy a firemné akcie kde by nemala chýbať! 

Ako to vyzerá v realite? 

Tímy si spomedzi seba vyberú ostreľovača a zároveň nabíjača, ktorý bude vystreľovať členov z druhého tímu. Tí sa samozrejme snažia vyhnúť výstrelom z kanónu. Táto hra je veľmi dynamická a vždy ju sprevádza smiech a zábava, preto je vhodná aj ako „ice breaker“ na prelomenie ľadov v kolektíve, alebo na firemné akcie kde sa chcete poriadne uvolniť a vyblázniť. Naši inštruktori sú veľmi šikovní a pomerne rýchlo Vás tiež dokážu vystreliť takže to môžete nechať i v našich rukách. Všetci budú mať teda rovnaké šance byť najlepší.

Aktivita je bezpečná nakoľko sa vystreluje mäkkými loptičkami a Vy ste chránení vestami a maskami na tvár. Je to ideálna ako aktivita na indoor teambuilding i outodoor teambuilding


Cena aktivity závisí od časového trvania akcie. 


foto